V 15. krogu 1.A rokometne lige so Krčani gostovali pri drugouvrščeni ekipi RK Trebnje.

Krčani so se dobro upirali in bili enakovreden nasprotnik do 46. minute, ko so zaostajali le za dva zadetka.

V naslednjih 14 minutah je popustila koncentracija tako v napadu kot tudi v obrambi, zaradi  česar so prejeli kar 13 golov in na koncu izgubili s 33:24. Pri Krčanih sta bila za enakovreden boj tri četrt tekme najbolj zaslužna Alan Javor z osmimi in Marko Sintič s šestimi zadetki, dobro pa je do kriznih minut delovala tudi celotna obramba, ki je do 46. minute dovolila Trebnjemu le 20 golov. Pri domačih, ki jih vodi selektor slovenske reprezentance Uroš Zorman, je Jan Jurečič dosegel 9 zadetkov.

Krško po 15. krogih ostaja na zadnjem mestu s šestimi točkami, kolikor jih ima tudi Maribor, Dobova pa le točko več. Vrh lestvice tvorijo Celje, Trebnje in Velenje.

25. februarja v Krško prihaja četrtouvrščena Krka iz Novega mesta. Vabljeni navijači, da skupaj podpremo naše na poti z dna lestvice.

ROKOMETNI KLUB KRŠKO

Cesta Krških žrtev 131, 8270 Krško

PIŠITE NAM

Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Copyright © 2023 RK Krško - vse pravice pridržane.